Porównałem COVID i grypę

19 paź 2020
598 690 wyświetleń

Czy COVID jest jak grypa? Bardzo często pytacie, a czasami mówicie wprost, że wirus SARS-CoV-2 nie różni się od zwykłej sezonowej grypy. No to postanowiłem poszperać i porównać dane.
Jeśli podobają Ci się moje filmy zasubskrybuj mój kanał!
plworld.info
Źródła:
jamanetwork.com/journals/jamainternalmedicine/fullarticle/2766121
www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/question-and-answers-hub/q-a-detail/q-a-similarities-and-differences-covid-19-and-influenza
gis.cdc.gov/GRASP/Fluview/FluHospRates.html
www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/covid-data/covidview/index.html
jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2769236
biotechnologia.pl/biotechnologia/covid-19-byl-kilkunasto-lub-kilkudziesieciokrotnie-bardziej-smiertelny-niz-grypa-w-usa,20210
www.cdc.gov/flu/about/burden/2017-2018.htm
www.healthline.com/coronavirus

Komentarze
 • No masz jednak małą wyobraźnię.

  Piotr AdamskiPiotr Adamski2 godzin temu
 • Niestety dał się pan zrobić w konia z tym covidem. Covid nie jest zjawiskiem medycznym tylko politycznym Aby się o tym przekonać niech pan pogrzebie w sieci. Wirus covida tak szybko się przenosi a do mnie nie może dotrzec . W Polsce hiszpanki nie było. Moja babcia żyła w tym czasie w Warszawie. Nigdy o żadnej hiszpance nie wspominała

  Joanna GJoanna G2 dni temu
 • Już sam początek ,zaczął wprowadzać błędne założenia,,dlatego dalsze rozwijanie rozumowania ,nie ma logicznego uzasadniania i tym samym nie jest obiektywne,,,a miało niby być,,,.porażka

  Ad KaAd Ka2 dni temu
 • Pseudo medyczny bełkot!! Zaleca pan noszenie masek czyli siejesz pan PROPAGANDĘ. Jesteś pan kolejnym systemowym oszustem. I dobrze o tym wiesz!! Będziesz kłamać, przeinaczać fakty żeby zarobić i żeby kanału nie zamkneli. Tacy jak ty kiedyś za to zapłacą, bo przyjdzie czas rozliczeń.

  AmelkaAmelka4 dni temu
 • Panie Rożek proszę skończyć opowiadać bzdury na temat szczepionki przeciw grypie. Po pierwsze zawsze jest dostępna na zeszło sezonowy szczep, a po drugie to tylko i wyłącznie propaganda firm farmaceutycznych w jakim celu wiedzą to wszyscy... no może poza niektórymi "youtuberami". Lepszym antidotum przeciw grypie jest: higiena, zdrowe odżywianie i wszelka aktywność fizyczna.

  qw weqw we4 dni temu
 • Gdyby nie było 5G czy nawet 4G, to z pewnością było by o 70% zgonów mniej. O tym sie nie mówi, jaki to ma wpływ na saturację krwi.

  Andrzej HAndrzej H6 dni temu
 • W tamtym okresie w Nowym Jorku nie było GMO. Przy pomocy statystyki można urealnić prawie każdą historię. Jedyna różnica między grypą a SARS COV - 2 to większa zaraźliwość tego drugiego, ten wirus jest na tyle mały i lekki że maseczki nie spełniają żadnej funkcji prewencyjnej. Są na ten temat badania naukowe. Już choćby to świadczy o wielkiej histerii wywołanej przez media i WHO. Gdyby tu nie chodziło o kasę, tylko o leczenie ludzi, mielibyśmy dostępną w aptekach Amantadynę. A dlaczego ten wirus atakuje teraz? Bo tak jak i wirus grypy ma w okresie jesień- zima- wiosna łatwiej z powodu niższego poziomu witaminy D w organizmach ludzi. Latem bardzo wielu ludzi łapie grypę i złapało też Covida ale praktycznie przeszli te infekcje bez większych problemów. Dopiero gdy brakuje słońca zaczynają się problemy.

  Rybołów - tajniki spinninguRybołów - tajniki spinningu7 dni temu
 • Zakup respiratorów to fikcja.

  grzegorz trgrzegorz tr10 dni temu
 • Nie zgodzę się z tym co pan mówi, wkładają całą śmiertelność w COVID zawały serca itp rzeczywiście "Covid" zabija gów.. wielkie jeśli w ogóle coś zabija jak już to śmiertelność 80+ lat , jest to moim zdaniem ściema dla plebsu i biznes wielkich corpo wyniszczających innych małych przedsiębiorców niedługo to tylko będzie sanitaizer, e bay, amazon, i inni wielcy. chcesz kupic ciuchy amazon chcesz kupić papier amazon . monopolia to nic dobrego

  banderoz2banderoz213 dni temu
 • W Twoim przypadku Kastracja stała jest wskazana!!!

  POLan CARDPOLan CARD16 dni temu
 • Zgony na poziomie 0,...% z zakazanymi sekcjami zwłok i nawet z zakłamanymi zgonami współistniejącymi i blokowanym lekiem. Dość !

  John JohndJohn Johnd27 dni temu
 • twój problem polega na tym że przeliczasz dane które są wyssane z palca , przykład idziesz do szpitala ze złamaną nogą i nagle wpisują ci covid , więc te dane możesz sobie wsadzić.

  KapiszonKapiszon27 dni temu
 • Jak już nie ma grypy o czym Ty mówisz:D

  Sebastian GacekSebastian Gacek28 dni temu
 • Pozdrawiam pana panie Tomaszu i proszę o film który będzie sprawdzał poprawe przez szczepiąke

  Michał BisagaMichał Bisaga28 dni temu
 • Nie ma choroby bezobjawowej - większej bzdury nie słyszałam

  Ana DanielAna Daniel28 dni temu
 • Chlop powinien zostac politykiem gada tak pieknie i pod muzyczke ladną, ze co by nie gadal wydaje sie wiarygodne. Koles nic nie wnosi, oprocz danych z zjebanych nieudolnych tworów.

  rybq4rybq429 dni temu
 • Szczerze mówiąc wszystkie te większy od grypy liczby można wytłumaczyć właśnie brakiem sezonowości i brakiem szczepionki. Jeżeli covid-19 nie jest wirusem sezonowym, w odróżnieniu od grypy to siłą rzeczy będzie więcej przypadków w ciągu roku. Jeżeli chodzi o brakujące respiatory w szpitalach, to też bym wytłumaczył większym współczynnikiem zakażenia, a więc większą ilościa chorych osób w krótkim okresie.

  dimaspl86dimaspl86Miesiąc temu
 • 95% filmików dla mnie na propsie. Co do reszty mam trochę wątpliwości. Ten jest dla mnie ośmieszeniem instytucji tego kanału :)

  Janek ŻurawianekJanek ŻurawianekMiesiąc temu
  • @Elgoog Ssie Nic się nie stało :) Możliwe ,że tak by było ale to już Pan powiedział :) Nikogo nie wyśmiałem tylko napisałem ,że film jest ośmieszający kanał. Ode mnie wymaga pan nie wyśmiewania, który nigdzie nie miał miejsca a tekst "Pomyśleć trochę.. Za trudne ja wiem" jest bardzo obnażający hipokryzję ,bo dokonał pan ataku Ad personam.

   Janek ŻurawianekJanek ŻurawianekMiesiąc temu
  • @Janek Żurawianek Ach, przepraszam panie mecenasie. Ja szarak pewnie i tak bym tych argumentów nie zrozumiał.

   Elgoog SsieElgoog SsieMiesiąc temu
  • @Elgoog Ssie Co za bzdura :D

   Janek ŻurawianekJanek ŻurawianekMiesiąc temu
  • Bo nie pasuje to światopoglądu, co? Lepiej kogoś wyśmiać nie mając żadnych argumentów niż przyznać rację lub chociaż założyć, że może mieć sporo racji, pomyśleć trochę... Za trudne, ja wiem.

   Elgoog SsieElgoog SsieMiesiąc temu
 • Mam prośbę, możesz wytłumaczyć co to jest wodogłowie i jak leczy się :)

  Mrs MitpolMrs MitpolMiesiąc temu
 • Proszę o film wyjaśniający dlaczego hiszpanka przyszła i poszła nie wracając już nigdy a zwykła grypa sezonowa jest z nami co roku i jak to się ma do naszego towarzysza życia covida. Pozdrawiam.

  Monika PlMonika PlMiesiąc temu
 • Poco pan sieje tą medialną panikę

  lu kacyklu kacykMiesiąc temu
 • Pytanie jaką wiarygodność mają te statystyki śmiertelności skoro nie m w nich osiemdziesięciu procent, które przechodzą to bezobjawowo. I jeszcze jedno pytanie jaką jest różnica między zakażeniem, a zachorowaniem?

  MrMruk1MrMruk1Miesiąc temu
 • Stop plandemi stop szczepieniom PiS PO SLD PSL Bill Gates masoneria na szubienice

  Janusz PolakJanusz PolakMiesiąc temu
 • Wirus wczesniej...czy pozniej ...dosiegnie....kazdego. . Odpornosc nabywa sie ...nie przez przyjecie ..PREPARATU....mRNA...ale przez aktywnosc ...fizyczna na swiezym powietrzu...,wlasciwe odzywianie itp .

  Andrzej D.Andrzej D.Miesiąc temu
  • I masz i nie masz racji przyjdzie ebola janusz ćwiczący 2h dziennie na powietrzu rip Janusz niećwiczący też rip. Pomyśl o januszach 70+ których nie zmusisz do ruchu po prostu

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • To są dane osób które miały objawy a ci bez obiawowi?

  Maciej KolasaMaciej KolasaMiesiąc temu
 • Jak dla mnie zabrakło porównania danych zachorowań na grypę i na covid19 i w jaki sposób pojawienie się covid19 wpłynęło na dane o grypie w 2020. Testy na grypę istnieją także tak na marginesie, przynajmniej napewno w UK są dostępne. Odnośnie samego filmu i nie do wiary, że wszyscy dali się wkręcić, to tak samo nie do wiary, co rządzący i ministrowie "eksperci" mówią do narodu poprzez media masowego przekazu, a jeśli chodzi o wątek o hiszpance to warto tu nadmienić, że wirus grypy nigdy nie występuje taki sam i co roku jest tzw. inny szczep, czyli mutacja. Warto zauważyć, że covid19 także mutuje i nie powinno to nikogo dziwić, bo taka jest natura koronawirusów. A tak w zasadzie to sama metodologia zliczania zachorowań na covid19 to już totalna abstrakcja logiczna, bo każde państwo robi to według swojego uznania i norm, kogo zalicza się covidowych zgonów. Na dodatek jestem ciekaw, jak system zalicza wyniki testu osobom, którym już raz lub więcej wyszło pozytywne?

  Leszek JasinskiLeszek JasinskiMiesiąc temu
 • Zobaczymy,ile ludzi umrze za pół roku,po tych szczepionkach!!! Bardzo chciałbym poznać dokładny skład wszystkich szczepionek różnych producentów i krajów.Nigdzie o tym nie piszą !!!-jak można się zaszczepić,nie znając składu szczepionki??????-za to powinien być KRYMINAŁ dla nie których !!!!

  ZIBIBAND ZIBIBAND-KOSZALINZIBIBAND ZIBIBAND-KOSZALINMiesiąc temu
  • Spokojnie nie zahiperwentyluj się

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Goebbels byłby z pana dumny. "Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą." Ale tylko dla goebbelsa. Dla normalnych ludzi kłamstwo pozostaje zawsze kłamstwem. A dlaczego o kowidzie najchętniej kłamią profesorowie od nowotworów, chieurgii, chorób wewnętrznych i wszyscy inni ?. A najmniej epidemiolodzy . Bo znają prawdę, ale nie chcą wylecieć z pracy.

  Roman JastrzebskiRoman JastrzebskiMiesiąc temu
 • Very good video to this important topic. Thank you for this. I agree with your conclusions. Offtopic: However, I was wondering if somebody knows the title of the music played in background at the beginning. I love the chord progression. Does sombody know the music title?

  Laser QuantumLaser QuantumMiesiąc temu
 • Wygląda, że przeszedł Pan skowyt19 bezobjawowo, ale ślady w mózgu zostały. Te żałośnie cwane nie kasowanie, ale ukrywanie niewygodnych komentarzy. Czy jest Pan dziennikarzyną do wynajęcia za pieniądze? To nędzne i się zemści.

  Lort AltLort AltMiesiąc temu
 • Infekcja bezobjawowo . Haha weź się Pan puknij w łeb pusty albo opłacony . Zmowa cwaniaków aby dalej wykorzystywać ciemnote .

  Don Pedro75Don Pedro75Miesiąc temu
  • @Gracjan Kopacz a po co mu wiedza. Jeszcze się okaże że żył w horym kłamstwie. Lepiej pisać głupoty, stawiać spację przed znakami interpunkcyjnymi i nie podawać żadnych argumentów.

   Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower SilesiaKolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia25 dni temu
  • Czas do szkoły. Możesz wypowiadać się po skończonej szkole medycznej więc czas do nauki. A potem ludzie mówią że śnieg jest z plastiku

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Jakie bzdury.

  Darek M.Darek M.Miesiąc temu
  • @Gracjan Kopacz nie poda. Bo nie ma.

   Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower SilesiaKolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia25 dni temu
  • Czemu bzdury. Pokaż dowody

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Ludzie myślcie, takich co nami manipulują jak ten pan jest wielu. I to jest człowiek który związany jest z kościołem . Jestem wierzącą ale od chwili panedemi nie chodzę do kościoła. Kościół i wiara to dwie różne sprawy. Pan Bóg z takiego kościoła już dawno sobie poszedł. Nie wszyscy księża są źli, ale większość, nawet do tego Papieża nie mam zaufania.

  Ewa BrydaEwa BrydaMiesiąc temu
  • Panie. Weź się pan w łeb puknij.

   Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower SilesiaKolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia25 dni temu
 • polityczny szajs, dlaczego ? 1.maseczki nie chronia przed covid dowod-Holandia Anglia i wiele innych noszenie maseczki na zewnatrz jest nie stosowane bo jest bez sensu. 2. w Chinach od kwietnia jest normalnie-maseczki tylko w pom . zamknietych. Chiny wygraly walke o gospodarke swiatowa przez panike i teraz sie smieja.3.Polska w przeliczeniu na glowe mieszkanca przegonila Szwecje pod wzgledem zgonow na 100 tys. mieszkancow a u nich nie bylo lokdownu i obostrzenia sanitarne lzejsze jak u nas itd itd.itd, PROSZE NIE ROBBIC LUDZIOIM WODY Z MOZGU.ogladalem 3 minuty i wystarczy-propaganda a nie fakty

  Adam SzczepaniakAdam SzczepaniakMiesiąc temu
  • Czas do szkoły. I że się tak wyraże POKAŻ DOWODY A NIE GADANINE

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Zwróćcie uwagę na jedna rzecz wszystko ładnie pięknie ale... w poprzednich filmach mówi o fake News ze sa niebezpieczne 😉

  Asik637Asik637Miesiąc temu
 • panie drogi, cyferki i liczby mozna swobodnie modulowac i tworzycmodele doktorych zwykly smiertelnik niema wgladu. tzn juz szpital nie pokaze nikomu z zewnatrz swoich danych, szpitale przekazuja dane do centralia ta dalej ale wglad jest ograniczany na poziomie zawodowym, natomiast dane ida do centrum rzadowego, tam odpowiednio opracowane dla ministerstw prezydentow i decydentow zas inne dla mediow i ludzi. zatem aby zebrac realne dane i wyniki liczbowe musialbys pan jezdzic po kazdym z punktow covidowych i sam robic statystyki. rzady bazuja na takiej niemozliwosci i dlatego pokazuja takie cyfry jakie maja na celu sterowac ludzkimi umyslami za pomoca mediow. z zawodu jestem statystykiem analitykiem i specjalista informatyki .... pozdrawiam

  Piotr mściszewskiPiotr mściszewskiMiesiąc temu
 • 👍🤗

  Jolanta TolpaJolanta TolpaMiesiąc temu
 • Nic Pan nie mowi o sposobach testowania oraz kwalifikowania zgonow. Przytaczane przez Pana zrodla pochodza jedynie z worka 'poprawnego politycznie'. Takze opinie ekspertow o innym zdaniu sa pomijane. IMO interpretuje Pan to jedynie przez pryzmat filtru ideologicznego wlasciwego tylko dla jednej grupy sporu... EHh nadal nie wiem co o tym sadzic a ten material nie rozni sie niczym poza to co nadaje tzw. glowny sciek mediow... Serio nie mozna podejsc do tego tematu rzetelnie?

  Patryk KarpińskiPatryk KarpińskiMiesiąc temu
  • Pokaż dowody

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Już wiemy, że testy dają wyniki mylne. I nie ma co na nie się powoływać. To samo dotyczy się respiratorów. Włoscy lekarze obalili ich zasadność stosowania.

  RENATA PrzybyszRENATA PrzybyszMiesiąc temu
 • Ale dałeś ciała.Żal mi ciebie

  Irek IIrek IMiesiąc temu
  • @Gracjan Kopacz nieee. Tacy ludzie nie podają argumentów. Jeden mi kiedyś napisał tak: ,,Jak mam ci podać dowody skoro to jest spisek? Po co mam podawać jeśli i tak usunął mój komentarz". Żałosne, nie?

   Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower SilesiaKolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia25 dni temu
  • @Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia możliwe albo o mnie zapomniał

   Gracjan KopaczGracjan Kopacz25 dni temu
  • @Gracjan Kopacz nie ma.

   Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower SilesiaKolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia25 dni temu
  • Dlaczego pokaż dowody jak masz

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Te dane nawet amerykańskie też są do niczego. Po pierwsze USA to jednak federacja a nie jeden kraj i mają różne przepisy co do zbierania danych. Po drugie w okresie lockdownów wielu ludzi nie zgłasza covida albo kontaktu z ludzmi zarażonymi podobnie jak w Polsce aby po prostu nie robić sobie dodatkowych problemów. Szczególnie młodzi....albo ci, którym kwarantanny rozłożyły pracę. Wtedy i teraz nawet jeśli chorowali lekko to i tak w żadnych statystykach nie istnieją. Czyli zmienia się wszysko i ilość zakażeń i ilość zachorowań a jedynie liczba zgonów jest jak zwykle jak można zarobić dodatnia. A maseczki to ściemeczki i jak widać przed niczym nie chronią. Hahahahaha,...ja nawet środków dezynfekcyjnych mam opór ze względów zawodowych.... z domu nie wychodziłam zbytnio z powodu wcześniejszej choroby i "sposobu jej leczenia". A i tak ja zachorowałam najciężej w rodzinie i nawet nie jestem w stanie stwierdzić skąd, jak i dlaczego, ale nawet nie miałam zamiaru do żadnego szpitala jechać. Opiszę jak wyglądała choroba...Najpierw niewyraznie się czułam, dopiero po 2 dniach wysoka gorączka, kaszel, pienista wydzielina, ból pleców itp. lekarstwa bzdurne i po dobie obniżenie progu węchu .( to było potwierdzeniem). Ogólnie totalne osłabienie i saturacja rzędu 58%. Wtedy dzień poszukiwania normalnego lekarza a nie pracownika systemu....i .... amantadyna, steryd i antybiotyk i w 2- gim dniu gorączka znikła. Oczywiście od momentu stwierdzenia tak niskiej saturacji leżałam pod koncentratorem tlenu ...5 dni a na amantadynie 4 dni. Po... lekkie zmiany zwlóknieniowe w części płuc. Rekonwalescencja ok. 2 tyg. Inni w rodzinie tylko gorączka i kaszel, a inni zupełnie nic....szczególnie ci co lubią chininę w toniku...choć przy okazji cukrzyca i wysokie ciśnienie. Czyli terapia jest, tylko za tania aby system zarobił. A teraz wyraznie napiszę dlaczego nie chciałam znalezć się w szpitalu; po pierwsze w szpitalu nie podadzą amantadyny, po drugie nie ma koncentratorów tlenu tylko tlen z ogólnego systemu przy łóżkach intensywnej terapii a często jest to system przy tak dużym obłożeniu niewydolny. Po trzecie do respiratora trzeba wyszkolonego anestezjologa i wyszkolony średni personel...tylko gdzie oni są ? Po czwarte średni personel w anty covidowych workach ma 1/5 swojej normalnej sprawności albo i mniej . Po piąte i tak ich brakuje a pacjent w ciężkim covidzie jest na wpół zaduszony, obsrany i nie zawsze dokładnie jarzy co się dzieje. Po szóste jest w szpitalu totalnie samotny, a covidowy trup statystyk nie psuje..... Dziękuję nie skorzystam. Wystarczyły mi 4 dni w maju podczas epizodu naczyniowego, który dawał objawy neurologiczne a i tak nie potrafili go zdiagnozować a w zamkniętym szpitalu czułam się jak w ukraińskim obozie, a teraz nawet ukraińskiego personelu nie ma. Tak więc terapia jest, ale zaduszona przez system, bo za tania. Amantadyna 38 zł .......a Remdesivir ok. 9 tys zł. a i tak okazało się, że nie działa i nawet WHO cofnęła rekomendację. Po prostu jeden wielki cyrk na którym wielu chce zarobić, zyskać, zmienić, a wielu ginie ze strachu, pychy i niewiedzy innych a także zwyczajnie dla kasy. A jeszcze więcej umiera z powodu chaosu, zaniedbań i braku personelu w innych działach służby zdrowia.

  jolanta szymjolanta szym2 miesięcy temu
 • Jednolitość akcji rządów można wyjaśnić. Wszystkie rządy zależą od światowej finansjery przez dług publiczny, którym się finansują. Obligacje rządowe ktoś musi przecież kupować. Przedstawiciele rządów spotykają się w ramach ŚFE. Więc jasne, że działają wg tych samych wytycznych, bo nie będą mieli kasy.

  Włodzimierz KowalikWłodzimierz Kowalik2 miesięcy temu
 • W materiałach które Pan przytacza jest wskazane, że śmiertelność to albo odsetek zgonów wśród osób z objawami albo odsetek zgonów wśród wszystkich zarażonych (w tym ogromnej : 80-99% bezobjawowej większości). Dopóki Pan tego nie wyjaśni to wszystkie wnioski o zakaźności i śmiertelności są dosłownie nic nie warte a puszczanie ich w obieg - niemoralne, moim zdaniem. Skąd wiadomo ile osób zaraża jedna bezobjawowa osoba? Dlaczego więcej niż 2? Może 10 albo 1? Albo wirus przenosi się bezobjawowo a wtedy jego śmiertelność jest "niestety" (dla "Nauka to lubię") taka jak grypy albo liczymy tylko osoby z objawami i wtedy mamy groźnego wirusa ale zarazem bezsensowne maski i inne ograniczenia dla bezobjawowców. Nie można tych dwu tez utrzymywać naraz i ukrywać to pod "określonymi założeniami". Do diabła z taką "nauką". To zwykła manipulacja. Dopraszam się elementarnej logiki! W praktyce ilość zakażonych określa się tylko za pomocą testów PCR. Testy te dają fałszywie pozytywnych wyników do 45% (dane z walidacji testów niemieckich p. Drostena, w Polsce prof. Roman Zieliński, ekspert od PCR z 30-letnim stażem, wypowiedział się o ich diagnostycznej bezużyteczności ) a ich ilość jest zależna od liczby wykonanych testów. Czyli od politycznej decyzji. Co to ma wspólnego z liczbą rzeczywiście zakażonych, tego nikt nie raczy wyjaśnić. Gdzie są testy przesiewowe? To nie jest nauka.

  Włodzimierz KowalikWłodzimierz Kowalik2 miesięcy temu
 • Zaszczepieni powinni siedzieć w domach przynajmniej 10 dni, bo sieją wirusem tak jak piesek po szczepieniu nie może się stykać z innymi o czym mówi weterynarz, a dlaczego lekarz nie informuje ? Albo niech noszą jakąś opaskę na ramieniu, bo stanowią zagrożenie ! Dziwne, że coraz więcej zakażeń tam gdzie już odbywają się szczepienia ! Lekarz, a na ten temat widocznie kazali milczeć ! Nie pozdrawiam !

  wojan50wwwojan50ww2 miesięcy temu
 • WHO - World Holocaust Organization w akcji! Mamy pierwszą w dziejach medycyny pandemię, kiedy to ludzie bardziej boja sie szczepionki niż choroby! Szefowa EMA Emer Cooke: "Nie ma dowodów na to, że szczepionka nie będzie działała w przypadku nowej odmiany koronawirusa." A są dowody, że będzie działała ? "Warunkowo dopuszczona" - kto odpowie za powikłania i ile płacą odszkodowania ? Będą ja modyfikować co kwartał, lub nawet co tydzień, bo pojawiła się mutacja - kolejna. Mają wprawę, a Gates nie sprzedał milionów szczepionek Indiom i Afryce, więc tylko wydrukują nowe etykiety ! A nieoznakowane samoloty ciągle latają, latają, kreśląc na niebie szachownice, gwiazdy, okręgi, jakby drwiąc z nas i bawiąc się jednocześnie rozpylają zagadkowe substancje ! Bo szczepionki prawdopodobnie już były przygotowane, a trzeba było tylko "zrzucić jakąś zarazę" i pod wpływem strachu przeprowadzić "dobroczynne" szczepienia !

  wojan50wwwojan50ww2 miesięcy temu
  • Pokaż dowody. W ojropie nie jest w trybie emergency lecz właśnie warunkowym wow możesz pozwać producenta wow

   Gracjan KopaczGracjan KopaczMiesiąc temu
 • Porównanie wskaźników na tym etapie nie ma sensu. Jak już to powinny być brane dane na początku istnienia grypy. Jak sam autor wskazuje mimo uodpornienia się społeczeństwa i szczepionki nadal wiele ludzi umiera, strach pomyśleć gdybyśmy nie mieli takiej odporności.

  Marek BochenekMarek Bochenek2 miesięcy temu
 • co ty chłopie pierniczysz czy ty siebie słuchasz @@@BEZOBIAWOWO????????????? chłopie -masz katar albo nie -masz złamaną rękę albo nie -masz grypę albo nie BEZOBIAWOWO albo coś masz albo nie masz nie można mieć ale nie mieć to nie SEXTELEFON niby uprawiasz sex ale siedzisz w domu hehehehehe

  Paweł WolickiPaweł Wolicki2 miesięcy temu
 • Słuchałem 5 minut i miałem dosyć. Drogi Panie przestań wspierać się tymi walszywymi danymi. Jak ktos przede mną w komentarzach zaznaczył gdzie są statystyki o innych chorobach w Naszym kraju aktualnie Wszyscy umierają prawie wyłącznie na tego całego Covida...!!

  Hubert SmorgolHubert Smorgol2 miesięcy temu
 • Jeszcze jeden, bardzo ważny czynnik został tu pominięty. Warto zobaczyć jakie są statystyki zachorowalności po zakażeniu. W przypadku wirusa grypy, na grypę zachorowuja niemal wszyscy niezaszczepieni po zakażeniu. W przypadku wirusa SARS-CoV-2, na COVID-19 jak pokazują pierwsze obserwacje już nie, co nie znaczy że te osoby nie zakażają innych. Wkradła się tam jak rozumiem niezamierzona pomyłka, nie można leczyć wirusa (tylko zapobiegać rozprzestrzenianiu) . Za to powinno się leczyć chorobę, którą ten wirus wywołał. To akurat jest bardzo ważne, nie tylko objawowo, ale też w kontekście powikłań. Są bardzo rozbudowane statystyki, mówiące o śmiertelności powikłań po grypie. Ta śmiertelność jest większa, zwłaszcza choroby serca, niż sama grypa. Spowodowane jest to lekceważeniem tej choroby. W przypadku COVID-19 nie mamy ciągle długookresowych badań, nie wiemy na ile uszkodzone płuca będą się regenerować. Nakładając dane o śmiertelności w populacji z początków XXw okazuje się, że obecna epidemia jest dalece bardziej groźna. Jednak nie da się tego porównać tylko za pomocą liczb. Statystyka jest trudną nauką, trzeba mieć świadomość co oznaczają te liczby. Jeśli są z tak innych światów, to jedyne co można, to porównanie ich dynamiki, nie wartości. === poniżej na temat wiary w statystykę :) === Humorystycznie można powiedzieć że wśród populacji osób spacerujących z psami, statystycznie osoby maja po trzy nogi. Trochę lepszy przykład, pokazujący jak złudna jest statystyka, to statystyka wypadków drogowych. Długi czas w Polsce obowiązkowe były pasy bezpieczeństwa tylko na siedzeniach z przodu. Dlaczego? no bo ze statystyk wynikało, że niemal 90% śmierci ponosili ludzie podróżujący z przodu. Jednak dopiero jak zauważono, że w ogólnej liczbie pojazdów biorących udział w wypadkach, tylko w 5% ktoś jechał na tylnym siedzeniu. Wobec czego tylne siedzenie było bardziej niebezpieczne (!). Co więcej okazało się że pojazdy, w których podróżowało więcej osób, rzadziej biorą udział w wypadkach. (hipoteza: kierowcy są wówczas ostrożniejsi). Dlatego właśnie statystyka jest trudna. Należy zostawić wyciąganie wniosków z badań statystycznych naukowcom, nie politykom.

  Paweł ZiembaPaweł Ziemba2 miesięcy temu
 • Przykro mi, nie zgadzam z tym filmem. Cofam suba, ale życzę zdrowia.

  Tony NessTony Ness2 miesięcy temu
 • Covid to bajeczka dla idiotow, wystarczy zapobiegać a nie wykańczać ludzi tym covidem który był w latach 40 i 60 tych.

  MONIKA ZAJKOMONIKA ZAJKO2 miesięcy temu
 • Mam nadzieje ze sie przynajmniej oplacalo. I Pytanko. Gdzie maseczka?

  Martin WolfsheimMartin Wolfsheim2 miesięcy temu
 • zadziwiajaco przewidywalne sa te panskie materialy. ludzie myslcie sami, nie sluchajcie goscia ktory przelicza falszywe statystyki.

  Zbigniew BrzezińskiZbigniew Brzeziński2 miesięcy temu
 • Może odcinek o szczepionkach które kupił nasz rząd? chciałbym poznać Pana opinie na temat bezpieczeństwa szczepienia. Jestem bardzo pro szczepionkowy ale czytając o firmie na P sam mam wątpliwości czy to bezpieczne. Chciałbym poznać opinie eksperta na temat wiarygodności procedur dopuszczających szczepionki na rynek i skuteczności badań testujących szczepionkę przed dopuszczeniem jej do stosowania.

  Paweł KmiecikPaweł Kmiecik2 miesięcy temu
 • Ludzie umierają z braku dostępu do lekarzy.

  Elżbieta RebusElżbieta Rebus2 miesięcy temu
 • Przestań pan bredzić.

  Elżbieta RebusElżbieta Rebus2 miesięcy temu
  • Zacznij pan podawać argumenty.

   Kolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower SilesiaKolejowy Dolny Śląsk- Railways on Lower Silesia25 dni temu
  • Elżbieta Rebus - ekspert od wszystkiego czyli od niczego

   Grzegorz MuGrzegorz Mu2 miesięcy temu
 • Następnym razem proszę zrobić rzetelny, oparty na podstawach naukowych materiał o testach PCR. Czym są, do czego tak naprawdę zostały stworzone, co mówił o nich sam ich twórca, noblista, biochemik, Karry Mullis, i dlaczego, mimo iż dają w ponad 80% wyniki fałszywie dodatnie, o czym publicznie mówił kilka miesięcy temu lekarz medycyny, prof. Łukasz Szumowski, w opraciu o te wyniki podaje się w mediach zmanipulowane liczby tzw. „zakażonych”?! Tym razem liczę na pana uczciwość, choć rozumiem, że będzie to w pana przypadku trudne, bo na pewno dobrze płacą za sianie medialno-rządowej, kłamliwej korona-propagandy. A jeśli nie bierze pan za to pieniędzy, to znaczy to tylko tyle, że jest pan bezinteresownie bezmyślny i szkodliwy społecznie.

  Isa RiegeIsa Riege2 miesięcy temu
 • Nie ufam Panu. Minęło już 9 miesięcy kiedy jesteśmy z tą sytuacją fakty mòwią same za siebie ponieważ bardzo dużo ludzi miało do czynienia z tą chorobą i dzisiaj tę sytuację widzą inaczej niż pokazują to media. Piszę o znanych osobiście lekarzach, pielęgniarkach, urzędnikach i firm bezpośrednio mających udział np w pochówku osoby zmarłej na tę przypadłość. To co jest pewne w tej sytuacji to fakt, że w czasie pandemi wiele osób lub firm zarabia ogromne pieniądze. Natomiast pewne nie jest czy osoby zmarłe na tę chorobę zostały prawidłowo zdiagnozowane i tym samym czy tak naprawdé statystyki są rzetelne.

  Ilona ŚlusarczykIlona Ślusarczyk2 miesięcy temu
 • Ale jestem rozczarowany. U mnie w Szwajcarii nie ma obowiązku permanentnego noszenia masek i jakoś problemów nie mamy. Coś Pan tu kręci.

  adminmtsadminmts2 miesięcy temu
  • Kasę kręci...

   Marcin CedroMarcin Cedro2 miesięcy temu
 • To może teraz taka analiza Taiwanu gdzie pd miesiąca organizuje się tam festiwale i ludzie są bez masek? Oni nie mieli lockdownu!!! Śmieją się z nas!!!

  adminmtsadminmts2 miesięcy temu
 • Jakie bzdury

  r_ d_r_ d_2 miesięcy temu
 • Taki fajny kanał i tylu foliarzy w komentarzach… czytać się nie da tego steku bzdur.

  bergitka wilkbergitka wilk2 miesięcy temu
 • gdyby grypa sezonowa byla tak dokladnie badana mowilby pan inaczej

  Marcin janMarcin jan2 miesięcy temu
  • Dokładne badanie? A te ich testy covidowe są dokładne i wiarygodne?

   Marcin CedroMarcin Cedro2 miesięcy temu
 • jak mas covida to srasz na rozowo

  Kacper KępińskiKacper Kępiński2 miesięcy temu
 • Skąd Pan wziął te propagandowe brednie? Do tej pory Pana filmiki były naprawdę super. Tym zlepkiem kłamstw, półprawd - stracił Pan całą wiarygodność.

  Iwona RekawieckaIwona Rekawiecka2 miesięcy temu
  • @Grzegorz Mu Naprawdę doradzam korzystanie z tego, czym natura nas obdarzyła. Rozumu. Ta pandemia trwa juz 9 miesięcy. Wszystkie dotychczasowe modele matematyczne i prognozy tzw. ekspertow okazały się błędne. Sprawdzenie tego, w dobie internetu i powszechnego dostępu do informacji, chyba nie przekracza pańskich możliwości?

   Iwona RekawieckaIwona Rekawiecka2 miesięcy temu
  • @Iwona Rekawiecka cytuje: „bazowanie na fałszywych prognozach i kłamliwych statystykach”, a z czym tu można polemizować ? rozumiem że ty wiesz, zgaduję, jakie są prawidłowe prognozy i prawidłowe statystyki ??? Może podziel się nimi ze światem i jak je zdobyłaś ?

   Grzegorz MuGrzegorz Mu2 miesięcy temu
  • @Grzegorz Mu Już się przyzwyczaiłam do tego, jak działaja komentujący. Z braku argumentów, które mają jakikolwiek sens, stosują inwektywy i obraźliwy ton ad personam. W żaden sposób nie odniósl się Pan do tego, co napisałam, nie obalił moich argumentów. Ograniczyl Pan swój komentarz do obrażenia mnie, jako człowieka. Gratulować nie mam czego, raczej współczuję. Nie zna Pan ani mnie, ani moich osiągnięć i nie znajduje Pan niczego komicznego w swoim komentarzu? Szczerze? Proponuję, aby poszedł Pan brylować gdzies, gdzie pańskie pozbawione elementarnej kultury uwagi robią wrażenie. To dobrze działa na ego

   Iwona RekawieckaIwona Rekawiecka2 miesięcy temu
  • @Iwona Rekawiecka spójrz proszę w lustro, co widzisz ? Ekspertkę od wszystkiego czyli od niczego ? Zakładam że twój dorobek naukowy to napisanie 20 komentarzy na You Tube 🤣 na każdy temat oczywiście 🤣 Takie czasu nastały że każdy/każda może napisać dowolny komentarz, choćby najgłupszy

   Grzegorz MuGrzegorz Mu2 miesięcy temu
  • @Grzegorz Mu Bazowanie na fałszywych prognozach, kłamliwych statystykach i idiotycznych wutycznych WHO. Budowanie tezy w oparciu o coś takiego jest niewiarygodne, żeby nie powiedzieć głupie.

   Iwona RekawieckaIwona Rekawiecka2 miesięcy temu
 • Z pełnym szacunkiem dla Pana troszkę cie chłopie poniosło! te dane są nie ze stanów tylko z kosmosu ile osób zmarło? nie na cowid tylko z braku pomocy w szpitalu? ile ludzi miało dopisane cowid na siłe umierając na wszystkie inne choroby? minister się pewnie pomylił mówiąc o bez sensowności noszenia masek dodam że jest lekarzem więc chyba się zna

  slaw pawłośslaw pawłoś2 miesięcy temu
 • Bezobjawowi nie zakażają. WHO ogłosiło to już w czerwcu.

  EdytaEdyta2 miesięcy temu
 • 10 01 szanuje :)

  Eren JaegerEren Jaeger2 miesięcy temu
 • Jak Pan się odniesie do testów PCR? Chodzi mi o przypadki takie jak Elona Muska, dwa testy pozytywne, dwa negatywne. W Polsce też był taki przypadek, ktoś zrobił więcej testów, połowa pozytywnych i połowa negatywnych. I wreszcie jak Pan się odniesie do twórcy tych testów, który stwierdził że one nie służą wykrywaniu zakażeń?

  Adam NowakAdam Nowak2 miesięcy temu
 • Panie "Nauka. To Lubię", dlaczego dla pacjenta z grypą w USA szpital dostaje $4900? Jeśli stwierdzi się kovid, to dostaje $13600, a gdy jeszcze zostanie podłączony pod respirator, to $39000 na pacjenta?

  szponiastyszponiasty2 miesięcy temu
 • Gościu.. wyglądasz na ...?? przestań pieprzyć głupoty....dolicz sobie jeszcze odległość do księżyca i odlicz kase za reklamy a może ci ktoś uwierzy w twoje pitolenie i sianie fobii. Pijar, czy totalny idiota w zmowie..???

  PIOTR ERBPIOTR ERB2 miesięcy temu
 • z polski dane bee, bo zbyt chaotyczne, gdzie wiemy jak działają mechanizmy, odpowiedzialne za dane cyfry. Dobitnie pokazują, jaką farsą jest ta baśń o morderczym wirusie. Dlatego też wziął dane z kraju, o którego medycynie nie wiemy nic, nie wiemy skąd jakie liczby się wzięły. Bardzo wygodne cyferki, więc je pięknie omawia, i twierdzi że wirus groźniejszy od hiszpanki. Ręce opadają...

  Mottomi MottoMottomi Motto2 miesięcy temu
 • Nigdy nikogo szczepionki nie wyleczyły z niczego, a w Hiszpanii zaszczepieni żołnierze zarazili miliony i taką prawdę należy mówić. Jest taki stary sposób na oszustwo : kilkukrotnie mówi się prawdę, a kiedy ludzie nabiorą ufności przekazywane jest kłamstwo - tak to działa i oto przykład ! Poznasz złego po oczach jego ! DNO !!!

  wojan50wwwojan50ww2 miesięcy temu
  • @Robezpierd Są dokumenty, chętny znajdzie !

   wojan50wwwojan50ww2 miesięcy temu
  • to jaki jest twój sposób na odróżnianie faktów od fejknjusów? czym się kierujesz? ale konkretnie, nie jakaś odpowiedź typu "zdrowym rozsądkiem", etc.

   RobezpierdRobezpierd2 miesięcy temu
 • Fajny t-shirt

  eZeT_whatteZeT_whatt2 miesięcy temu
 • Testy są zakłamane z tego co mi wiadomo napój tymbark chyba nie ma wirusa?

  Edward GałkaEdward Gałka3 miesięcy temu
 • Coś co jest groźniejsze od grypy, nie da się przechodzić bezobiawowo, sama grypa rozkłada ludzi do łóżka z gorączką na minimum 4 dni. Testy są zakłamane

  Edward GałkaEdward Gałka3 miesięcy temu
 • Mogę poprosić o muzykę w tle? Co to za utwory?

  Departament EDCDepartament EDC3 miesięcy temu
 • Problem z tymi jak to niektórzy nazywają "foliarzami" jest taki że nadzwyczaj dobrze przewidują dalszy rozwój sytuacji. Przymusowe szczepienia? Wszyscy pukali się w czoło. No i macie quantas. Nigdy się nie zaszczepię

  GreyBowGreyBow3 miesięcy temu
  • nie ma przymusowych szczepień i to nawet w Chinach

   RobezpierdRobezpierd2 miesięcy temu
 • a ja dziękuję serdecznie takiemu poziomowi iq ,,,zrezygnowałem z subskrypcji kanału

  ROLESROLES3 miesięcy temu
 • Zaklamane liczby wiec co tu liczyc !!!

  sebastian cudzichsebastian cudzich3 miesięcy temu
 • Jest jeszcze jeden czynnik, wzrost śmiertelności jest większy cowika bo teraz nie leczą nas lekarze tylko politycy

  At0mAt0m3 miesięcy temu
 • Ohhhh.....mój tata niby mial covid.....ja oswiedzalam go bez maseczki i jakos od 4 tygodni nie zachorowalam

  IvoniIvoni3 miesięcy temu
 • Co tydzien trafiam szóstke w totka. Jest to wygrana bezobjawowa. Dlatego nie widzę pieniędzy.

  MateooshMateoosh3 miesięcy temu
 • Pytanie czy osoby uznane za zmarłe w wyniku COVID to osoby które faktycznie umarły z powodu tej choroby czy są to osoby które umarły i miały COVID ( ale zmarły np na raka czy w wypadku samochodowym)

  Iwona iIwona i3 miesięcy temu
 • Tego typu pandemię można zrealizować tak jak globalny kryzys w 2008. Wyobraźnia nie wystarczy jeśli się nie weźmie pod uwagę co się stało z długami wielu krajów... dlaczego obecnie politycy są zakładnikami banków centralnych

  Michał PMichał P3 miesięcy temu
 • I film o szczepionce oraz wyodrębnieniu wirusa (oczywiście z naukowego punktu widzenia)

  Milosz MuniakMilosz Muniak3 miesięcy temu
  • Jeśli nie można znaleźć odpowiedzi? To nie ma sensu nagrywać takiego jak ten filmów, bezobjawowo

   Milosz MuniakMilosz Muniak3 miesięcy temu
 • Pytanie kto płacił za badania którymi się Pan kieruje? To co się dzieje teraz, sianie strachu i cały koronaswiruś to mam wrażenie już choroba psychiczna przenoszona drogą medialną.

  Adam GliniakAdam Gliniak3 miesięcy temu
  • @Grzegorz Mu geniusz!

   Adam GliniakAdam Gliniak2 miesięcy temu
  • @Grzegorz Mu a ty to kto nawet nazwiska nie podajesz. Powód do wstydu 😂

   Adam GliniakAdam Gliniak2 miesięcy temu
  • Jako księgowy, sorry Senior Accountant, jesteś niewątpliwe ekspertem od wirusa i zapewne od wszystkiego :(

   Grzegorz MuGrzegorz Mu2 miesięcy temu
 • .dziewczyno ta szczepionka na COVID 19 to jedna wielka toxyna bo wszczykaja ci rna wirusa i twoje komurki przyjmuja na rybosomy te rna i twoje komurki produkuja szkodliwe wirusa bialko i twuj uklad odpornosci uodparnia sie na wirusa niszczac twoje komurki z tym chorym bialkiem co produkuje twoja komurka na rybosomie dzieki wszczepionemu rna ,ten przebieg jest malo szkodliwy ale to rna wklei sie w twuj kod dna i ta komurka juz bedzie produkowala swoje szkodliwe bialka na rybosomie za posrednictwem twojego dna co ma chorobotwurczy RNA WIRUSA I TO RNA WIRUSA PRODUKOWANE W KILKU KOMURKACH ZARAZA INNE ZDROWE KOMURKI TWOJEGO ORGANIZMU TAK ZE CALY ORGANIZM MA BLEDNE KOMURKI Z BIALKAMI WIRUSOWYMI I MASZ WTEDY ZAPALENIA MIESNI STAWUW MUZGU CO I AUTYZM DOSTANIESZ BO TWUJ UKLAD ODPORNOSCIOWY ZWALCZA TWOJE KOMURKI NERWOWE LECZ NIE SKUTECZNIE BO PRZECIWCIALA NIE ZABIJAJA CALEJ KOMURKI TYLKON ZWALCZAJA CHOROBOWE BIALKO W NIEJ A ONO SIE ODRADZA

  Boże Jehowa TataBoże Jehowa Tata3 miesięcy temu
 • Przede wszystkim nie dały się nabrać ale wiedzą o co w tym wszystkim chodzi,postępują wobec planu rozkazów

  MrJustyna8MrJustyna83 miesięcy temu
 • Ekspert na miarę ministra zdrowia

  Jarosław PiskorzJarosław Piskorz3 miesięcy temu
 • lekarz z Przemyśla ma terapię łagodzącą objawy covid i nie o tym nie chce mówić

  Seba SebaSeba Seba3 miesięcy temu
 • Ile płacą za opowiadanie takich rzeczy ludziom?

  Jacek GrudnikJacek Grudnik3 miesięcy temu
 • Nie zgadzam się z jego wypowiedzią, w niniejszym nagraniu. To tak jak, schizofrenia bezobjawowa, za czasów Stalina gdy uważano wtedy ludzi, wrogo nastawionych przeciwko rządowi co planował. Przez to potem obudzili się wszyscy, w obozach. Też w tamtych czasach donoszono do władz. Dzisiaj podobnie, jest za brak maseczki. Ja od lutego nie noszę maseczki, mam cały czas kontakt z osobami starszymi, w miejscu zamieszkania i nikt się nie zaraził. Testu nie dam na sobie wykonać, a co dopiero się zaszczepić. Od już 17 lat się nie szczepię, nie chodzę po lekarzach, i nie spożywam tabletek z aptek. Więc nikt, nie będzie ingerował w moje zdrowie. A co do Billa Gates'a, jego dni są policzone.

  Mariusz WillMariusz Will3 miesięcy temu
 • Bardzo fajny materiał. Brakuje tylko zróżnicowania ze względu na wiek. Myślę, że to bardzo ważne. Zarówno grypa vs covid jak i hiszpanka vs covid.

  ironicman01ironicman013 miesięcy temu
 • 👑👑👑Koronka nie wybiera ⚰️⚰️⚰️

  Rafi RafiRafi Rafi3 miesięcy temu
 • Nie do wiary, jak płytko Pan grzebał. Nie wystarczy pogrzebać i liczyć, trzeba jeszcze połączyć kropki z pobocznych, powiązanych tematów, sprawa jest znacznie głębsza ,trzeba pokopać. Test wg. jego twórcy nie jest przeznaczony do badania koronawirusów. Proszę zagłębić sie nt; Hiszpanki-co było jej przyczyną tak naprawdę, na temat nieprawidłowego stosowania respiratorów, gdzie informacje odnośnie kwot otrzymywanych za dopisanie covida np. czlowiek spadł z drabiny kilka dni temu i zmarł na covid. Jestem w szoku- co to za porownanie, totalna bylejakość ! Pewnie ,że wirus jest jak był co roku i bedzie ale, że co kilka lat jest reką ludzką wzmacniany i nas nim częstyją to kłamstwo? No to ma Pan następny temat ukladanki do zgłebienia. Następnym razem proszę dać z siebie wszystko a nie jakieś zdawkowe info. TO CHYBA BYŁ ŻART !

  NiuelkaNiuelka3 miesięcy temu
 • i widzisz jak kłamiesz - badania niemieckie przed 2019 pokazują własnie że grypa ma większą śmiertelność a nie COVID . Dla mnie facet jestes spalony widac ze masz sponsora .Cytujesz materiały rzadowe i WHO .Idź do Billy Gatesa.

  OpcjaSpoleczna - VideoblogOpcjaSpoleczna - Videoblog3 miesięcy temu
 • Wszystko super, ale jak amerykański odpowiednik sanepidu ogłosił swój raport, to się okazało że tylko 8% zakwalifikowanych jako ofiary COzaVID, faktycznie umarło na coZAvid. Jak wierzyć w statystyki jak na każdym kroku wychodzą afery z dopisywaniem COV do każdego zgonu oraz manipulacjami raportowaniem itp Jeden z dobrych cytatów "grypa umarła na covid"

  motoCHERRYmotoCHERRY3 miesięcy temu
 • Widzę że ściema covidowa nadal działa.Tyle zakażeń dziennie, to znaczy że każdy z nas przeszedł chorobę po 10 razy??

  Grzegorz MiłyGrzegorz Miły3 miesięcy temu
  • Podaj proszę jak to policzyłeś ?

   Grzegorz MuGrzegorz Mu2 miesięcy temu
 • Tak o 5g też tak pozytywnie mówiłeś Ludzie ten gość to fałszywa flaga.

  Tomasz WisniewskiTomasz Wisniewski3 miesięcy temu
PLworld